II Przedświąteczny Koncert Baśniowy

Już 4. grudnia 2023 roku o godzinie 17:00 w Auli Collegium Polonicum wybrzmią bajeczne dźwięki. II Przedświąteczny Koncert Baśniowy organizowany przez Słubickie Towarzystwo Muzyczne zaprasza wszystkich melomanów, szczególnie tych młodszych. Na scenie zaprezentują się m.in. Michał Sobierajski - finalista The Voice of Poland, Magdalena Łozińska - gorzowianka, skrzypaczka, laureatka wielu konkursów na arenie międzynarodowej. Usłyszymy BigConcertBand z Poznańskiej Szkoły Muzycznej II stopnia, pod kierownictwm mgr Mariusza Pikulskiego. Na scenie pojawi się Kwartet Smyczkowy złożony z muzyków Filharmonii Brandenburskiej. Nie zabraknie również naszych słubickich lokalnych chórów, które przy akompaniamencie zespołu instrumentalnego wspólnie zaśpiewają finałowy utwór pod dyrekcją mgr Katarzyny Penkali.

Bilety na koncert w cenie 70 złotych do nabycia w sekretariacie Społecznej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia przy ulicy Wojska Polskiego 142 w Słubicach. Możliwość rezerwacji biletów pod numerem: +48 790 679 205.

Koordynatorki koncertu, Monika Pończocha - Górna oraz Weronika Kozanecka o idei tego wydarzenia:

Po raz kolejny stawiamy na artystyczne perły Ziemi Lubuskiej promując to co „nasze” lecz na naszym podwórku nieznane.

Korzystamy z profitów wychowania muzycznego w stolicach artystycznych naszego kraju i zapraszamy świetnych, znanych muzyków z całej Polski.

Myślą przewodnią koncertu jest wprowadzenie każdego słuchacza w przedświąteczny czas posługując się nie tylko literaturą świąteczną, ale i tą z bajek, baśni i filmów. Wychodzimy z założenia, że skoro każdy do szczęścia potrzebuje „Kevina...”, to my dajemy to w naszej muzycznej pigułce.

Chcemy, żeby nasze miasto mogło się rozwijać na wielu płaszczyznach i dawało naszemu społeczeństwu imprezy na najwyższym poziomie artystycznym.

ZAPRASZAMY!